НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 6 березня 2012 року N 393

Про призначення представників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у СРО

Відповідно до пункту 2 Розділу XIII Положення про саморегулівні організації професійних учасників фондового ринку, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 17.02.2009 р. N 125, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Призначити члена Комісії Кривенка Костянтина Євгенійовича представником Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку для участі в засіданнях ради Української асоціації інвестиційного бізнесу, який бере участь у засіданні з правом дорадчого голосу.

2. Призначити члена Комісії Петрашка Олексія Геннадійовича представником Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку для участі в засіданнях ради асоціації "Українські фондові торговці", який бере участь у засіданні з правом дорадчого голосу.

3. Призначити члена Комісії Амеліна Анатолія Ігоревича представником Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку для участі в засіданнях ради Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв, який бере участь у засіданні з правом дорадчого голосу.

4. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

5. Управлінню інформаційних технологій забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті Комісії.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Д. Тевелєва.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 6 березня 2012 р. N 10

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали