НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.04.2012 р. N 47-311/6138

Генеральний департамент банківського нагляду
Департамент пруденційного нагляду

Головним управлінням Національного банку України в Автономній Республіці Крим та по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням Національного банку України, банкам України


Про призначення тимчасової адміністрації в ПУБЛІЧНОМУ АТ "АКБ "БАЗИС"

Національний банк України доводить до відома, що згідно з постановою Правління Національного банку України від 20.04.2012 N 168 в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ "АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "БАЗИС" (м. Харків) (далі - ПУБЛІЧНЕ АТ "АКБ "БАЗИС") призначена тимчасова адміністрація строком на шість місяців з 23.04.2012 до 23.10.2012.

Тимчасовим адміністратором банку призначено службовця Національного банку України Гонтар Ганну Анатоліївну, працівника Управління Національного банку України в Харківській області.

На період тимчасової відсутності тимчасового адміністратора ПУБЛІЧНОГО АТ "АКБ "БАЗИС" уповноважено на виконання функцій тимчасового адміністратора банку службовця Національного банку України Красильникову Світлану Василівну, працівника Управління Національного банку України в Харківській області.

З метою створення сприятливих умов для стабілізації фінансового стану ПУБЛІЧНОГО АТ "АКБ "БАЗИС" повністю уведений мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на три місяці з 23.04.2012 до 23.07.2012.

Враховуючи зазначене, банки-кореспонденти, які мають кореспондентські відносини з ПУБЛІЧНИМ АТ "АКБ "БАЗИС" повинні здійснювати операції за кореспондентськими рахунками лише за підписом тимчасового адміністратора Гонтар Ганни Анатоліївни або уповноважених нею осіб.

 

Директор Генерального департаменту
банківського нагляду

О. О. Ткаченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали