ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 26 січня 2012 року N 15

Про призначення відповідального за проведення ІДК

Відповідно до Положення про контроль індивідуальних доз опромінення персоналу в зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення, затвердженого наказом Державного департаменту - Адміністрації зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення від 15.06.2010 N 54, та з метою забезпечення індивідуального дозиметричного контролю співробітників Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі - Державне агентство) наказую:

1. Призначити відповідальним за проведення індивідуального дозиметричного контролю співробітників апарату Державного агентства головного спеціаліста сектору з питань радіаційної безпеки, екології та охорони праці Бірук З. І.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідувача сектору з питань радіаційної безпеки, екології та охорони праці Державного агентства Гавриленка О. В.

 

Голова

В. Холош

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали