ЧЕРНІГІВСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 25.08.2011 р. N 526

Про призупинення дії наказу Чернігівської митниці від 10.12.2009 N 549 в частині товариства з обмеженою відповідальністю "Пласт-Бокс Україна"

На виконання пункту 11 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2009 року за N 814/16830 (далі - наказ Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736), у зв'язку із складанням протоколу про порушення митних правил за ст. 352 Митного кодексу України на посадову особу товариства з обмеженою відповідальністю "Пласт-Бокс Україна" наказую:

1. Призупинити дію наказу Чернігівської митниці від 10.12.2009 N 549 "Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України", в частині товариства з обмеженою відповідальністю "Пласт-Бокс Україна".

2. Начальникам структурних підрозділів митниці не застосовувати до товарів і транспортних засобів товариства з обмеженою відповідальністю "Пласт-Бокс Україна" форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру (наказ Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736).

3. Т. в. о. заступника начальника відділу організації митного контролю Подоляку В. І.:

3.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу товариству з обмеженою відповідальністю "Пласт-Бокс Україна", а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, регіональних митниць, митниць.

3.2. Внести вимоги наказу до програмно-інформаційного комплексу "Реєстр підприємств, які працюють по спрощеному порядку" Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України.

4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Кузьміній Н. М. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці згідно розподілу обов'язків.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник митниці

Д. В. Пудрик

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали