ХМЕЛЬНИЦЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 5 серпня 2011 року N 616

Про призупинення дії наказу

На виконання пункту 11 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 814/16830 (далі - Порядок), у зв'язку зі складанням протоколу про порушення митних правил наказую:

1. Призупинити дію наказу Хмельницької митниці від 24.05.2011 N 365 "Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Держмитслужби України" (Наказ N 365).

2. Начальникам оперативних підрозділів Хмельницької митниці не застосовувати до товарів і транспортних засобів товариства з обмеженою відповідальністю "Нейл" (код ЄДРПОУ 21336490, 29009, м. Хмельницький, вул. М. Красовського, 64) режим сприяння.

3. Керівнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Хмельницької митниці забезпечити:

3.1. Направлення паперової копії даного наказу на адресу підприємства, зазначеного в пункті 2 цього наказу, та електронної копії даного наказу Департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції Держмитслужби України, митним органам.

3.2. Унесення реквізитів цього наказу та короткої інформації про його зміст до програмно-інформаційного комплексу "Реєстр підприємств, які працюють по спрощеному порядку" Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України.

4. Керівнику відділу організаційного та документального забезпечення Хмельницької митниці забезпечити доведення цього наказу до структурних підрозділів митниці згідно розрахунку розсилки.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. начальника
Хмельницької митниці

С. І. Барабаш

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали