ЧЕРКАСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 18.08.2011 р. N 367

Про призупинення дії пункту 1 наказу Черкаської митниці від 30.11.2009 N 430

Керуючись Порядком визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженим наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 та рішенням комісії з оцінювання діяльності підприємств відповідно до Критеріїв оцінки, наказую:

1. Призупинити дію пункту 1 наказу Черкаської митниці від 30.11.2009 N 430 "Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Держмитслужби України".

2. Начальникові відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Конюшенку Ю. В. забезпечити:

2.1. Направлення паперової копії наказу на адресу ПАТ "Азот" та електронної копії наказу Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

2.2. Внесення відповідних відміток до Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України.

3. Т. в. о. начальника відділу організаційного та документального забезпечення Мельник Л. І. забезпечити розсилку та внесення відповідних відміток згідно з пунктом 1 цього наказу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника митниці.

 

Т. в. о. начальника митниці

О. В. Горбов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали