НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.09.2011 р. N 47-311/12190

Генеральний департамент банківського нагляду

Головним управлінням Національного банку України в Автономній Республіці Крим та по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням Національного банку України, банкам України

Про продовження дії тимчасової адміністрації у ПАТ "ІНПРОМБАНК"

Генеральний департамент банківського нагляду Національного банку України доводить до відома, що згідно з постановою Правління Національного банку України від 01.09.2011 N 304 у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ "ІННОВАЦІЙНО-ПРОМИСЛОВИЙ БАНК" (м. Харків) (далі - ПАТ "ІНПРОМБАНК") продовжено дію тимчасової адміністрації і повноваження фізичної особи - незалежного експерта Богатирьова Сергія Анатолійовича строком на два місяці - до 01.11.2011.

На період тимчасової відсутності тимчасового адміністратора ПАТ "ІНПРОМБАНК" Богатирьова С. А. продовжено повноваження на виконання функцій тимчасового адміністратора ПАТ "ІНПРОМБАНК" Смолянінова Олександра Васильовича.

Враховуючи зазначене, банки-кореспонденти, які мають кореспондентські відносини з ПАТ "ІНПРОМБАНК", повинні здійснювати операції за кореспондентськими рахунками лише за підписом тимчасового адміністратора Богатирьова Сергія Анатолійовича або уповноважених ним осіб.

 

Директор Генерального
департаменту банківського нагляду

О. О. Ткаченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали