НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.11.2011 р. N 47-311/15106

Генеральний департамент банківського нагляду Департамент пруденційного нагляду

Головним управлінням Національного банку України в Автономній Республіці Крим та по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням Національного банку України, банкам України

Про продовження дії тимчасової адміністрації у ПАТ "ІНПРОМБАНК"

Департамент пруденційного нагляду Генерального департаменту банківського нагляду Національного банку України доводить до відома, що згідно з постановою Правління Національного банку України від 01.11.2011 N 381 у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ "ІННОВАЦІЙНО-ПРОМИСЛОВИЙ БАНК" (м. Харків) (далі - ПАТ "ІНПРОМБАНК") продовжено дію тимчасової адміністрації - до 29.12.2011.

З 02.11.2011 Богатирьова Сергія Анатолійовича звільнено від виконання обов'язків тимчасового адміністратора за заявою. З 01.11.2011 припинено повноваження Смолянінова Олександра Васильовича на виконання функцій тимчасового адміністратора ПАТ "ІНПРОМБАНК".

Тимчасовим адміністратором ПАТ "ІНПРОМБАНК" з 02.11.2011 призначено службовця Національного банку України, начальника відділу банківського нагляду Управління Національного банку України в Харківській області Соловйова Володимира Олексійовича.

На період тимчасової відсутності тимчасового адміністратора ПАТ "ІНПРОМБАНК" Соловйова В. О. уповноважено на виконання функцій тимчасового адміністратора ПАТ "ІНПРОМБАНК" службовця Національного банку України, заступника начальника відділу - завідувача сектору інспекційних перевірок відділу банківського нагляду Управління Національного банку України в Харківській області Кіценко Олену Федорівну з 02.11.2011.

Враховуючи зазначене, банки-кореспонденти, які мають кореспондентські відносини з ПАТ "ІНПРОМБАНК", повинні здійснювати операції за кореспондентськими рахунками лише за підписом тимчасового адміністратора Соловйова Володимира Олексійовича або уповноважених ним осіб.

 

Заступник директора департаменту -
начальник управління нагляду
за банками 3 та 4 груп
Департаменту пруденційного нагляду

О. В. Галабурда

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали