КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2012 р. N 25

Про проект Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 N 828-р "Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки" (Розпорядження N 828-р) та відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки (далі - Програма), що додається.

2. Заступникові голови обласної державної адміністрації Головіну Є. А. організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами обласної державної адміністрації, відповідальними за виконання Програми, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) при формуванні обласного та місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати збільшення видатків на виконання заходів Програми.

3.2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити у місячний термін відповідні місцеві програми.

3.3. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.3.1. Забезпечити безумовне виконання заходів Програми;

3.3.2. Подавати щороку до 25 грудня обласній державній адміністрації через управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації відомості про стан виконання Програми для узагальнення та подання до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом, Державній службі молоді та спорту України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є. А.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали