МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 123

Про проект національного стандарту України ДСТУ Б В.2.4 - ...:201Х "Споруди водозабірні, водоскидні та затвори. Терміни та визначення"

Розглянувши проект національного стандарту ДСТУ Б В.2.4 - ...:201Х "Споруди водозабірні, водоскидні та затвори. Терміни та визначення", розроблений Українським державним науково-дослідним і проектно-вишукувальним інститутом "УкрНДІводоканалпроект", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект національного стандарту ДСТУ "Споруди водозабірні, водоскидні та затвори. Терміни та визначення".

2. Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики (Шаповаленко В. Г.) підготувати проект наказу про прийняття зазначено...

 

Доступ до документа «Рішення від 29.12.2011 № 123 Про проект національного стандарту України ДСТУ Б В.2.4 - ...:201Х "Споруди водозабірні, водоскидні та затвори. Терміни та визначення"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали