ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.06.2011 р. N 425

Про проект обласної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року

З метою створення в області умов для поетапного переходу до нового рівня освіти на основі інформаційно-комунікаційних технологій, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року N 494 "Про затвердження Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року" (Постанова N 494), керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу), та винести його на розгляд обласної ради.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення після затвердження Програми щороку протягом терміну її дії до 1 лютого інформувати управління освіти і науки обласної державної адміністрації про виконання заходів Програми.

3. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації узагальнювати матеріали та до 9 лютого протягом 2012 - 2016 років готувати інформацію про стан реалізації Програми для направлення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали