ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.06.2011 р. N 423

Про проект обласної програми "Діти Херсонщини" на 2011 рік

З метою організації виконання в області Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми "Діти Херсонщини" на 2011 рік (далі - Програма), що додається, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення протягом місяця розробити відповідні програми на місцях.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації та іншим виконавцям Програми до 10 січня 2012 року поінформувати службу у справах дітей обласної державної адміністрації про реалізацію заходів, передбачених Програмою, для узагальнення та інформування обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали