ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.06.2011 р. N 426

Про проект обласної програми "Кожній сільській школі - шкільний автобус" на 2011 - 2015 роки

З метою забезпечення регулярного безкоштовного підвезення дітей, які проживають за межею пішохідної доступності від місця навчання та виховання, враховуючи потребу в організації підвезення учнів у межах створених шкільних округів, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми "Кожній сільській школі - шкільний автобус" на 2011 - 2015 роки (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу), та винести його на розгляд обласної ради.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення після затвердження Програми щороку протягом терміну її дії до 1 грудня інформувати управління освіти і науки обласної державної адміністрації про виконання заходів Програми.

3. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації узагальнювати матеріали та протягом 2011 - 2015 років до 15 грудня інформувати обласну державну адміністрацію про стан реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали