ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.03.2012 р. N 195-од

Про проект обласної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012 - 2015 роки

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1039-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" (План N 1039-р), доручення голови обласної державної адміністрації від 12 грудня 2011 року N 104 "Про стан роботи щодо соціально-правового захисту прав дітей, профілактики правопорушень та злочинів у дитячому середовищі" та з метою подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, запобігання сирітству, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, покращення роботи щодо профілактики правопорушень та злочинів у дитячому середовищі, соціально-правового захисту дітей, посилення відповідальності за виконання вимог законодавства у сфері охорони дитинства:

1. Схвалити проект обласної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012 - 2015 роки (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Службі у справах дітей облдержадміністрації в установленому порядку подати проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради відповідно до регламенту обласної ради.

3. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради розробити та подати на розгляд сесій відповідних рад аналогічні проекти програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Гочу П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали