ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2011 р. N 219

Про проект обласної програми розвитку фізичної культури і спорту у сільській місцевості на 2012 - 2016 роки

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 р. N 1158 "Про затвердження Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року", від 3 лютого 2010 р. N 89 "Питання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос", Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" та інших законодавчих актів України", з метою покращення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у сільській місцевості, зміцнення матеріально-технічної бази фізкультурно-спортивного товариства "Колос", стабільного функціонування колективів фізичної культури, спортивних клубів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, організацій:

1. Схвалити проект обласної програми розвитку фізичної культури і спорту у сільській місцевості на 2012 - 2016 роки(далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації відповідно регламенту обласної ради подати проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради.

3. Районним державним адміністраціям розробити аналогічні проекти програм та подати їх на розгляд районних рад.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Гочу П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали