ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.12.2011 р. N 750

Про проект Порядку надання водних об'єктів (їх частин) місцевого значення, розташованих на території області, у тимчасове користування на умовах оренди

З метою упорядкування механізму надання водних об'єктів (їх частин) місцевого значення, розташованих на території області, у тимчасове користування на умовах оренди, відповідно до статті 51 Водного кодексу України, керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 3 статті 16, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект Порядку надання водних об'єктів (їх частин) місцевого значення, розташованих на території області, у тимчасове користування на умовах оренди, що додається.

2. Херсонському обласному управлінню водних ресурсів підготувати пакет необхідних документів щодо проекту Порядку, схваленого цим розпорядженням, для винесення його на розгляд обласної ради.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали