ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2011 р. N 830

Про проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2012 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку області до 2014 року

З метою забезпечення сталого економічного зростання області у 2012 році, відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року N 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2006 року N 504-р "Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України", керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13,пунктом 1 статті 17, частиною четвертоюстатті 34, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першоюстатті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2012 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку області до 2014 року (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу), та винести його на розгляд обласної ради.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціям, міськвиконкомам - відповідальним за реалізацію Програми:

2.1. Після затвердження Програми забезпечити виконання її показників, завдань і заходів за галузевою спрямованістю та щомісяця до 10 числа інформувати Головне управління економіки обласної державної адміністрації для узагальнення.

2.2. У разі потреби ініціювати протягом 2012 року внесення змін до Програми за погодженням з Головним управлінням економіки обласної державної адміністрації, коригування фінансових показників - за узгодженням з Головним фінансовим управлінням обласної державної адміністрації, супроводжуючи пропозиції щодо змін при розгляді на засіданнях колегії обласної державної адміністрації, в подальшому - на засіданнях відповідних постійних комісій та сесії обласної ради.

3. Білозерській, Бериславській, Верхньорогачицькій, Генічеській, Іванівській, Нововоронцовській, Новотроїцькій, Нижньосірогозькій, Цюрупинській та Чаплинській районним державним адміністраціям передбачити в програмах економічного і соціального розвитку територій на 2012 рік заходи щодо поліпшення показників, які мають найнижче значення за результатами оцінки внутрішньорегіональної диференціації, проведеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року N 476 "Про запровадження оцінки міжрегіональної та внутрішньорегіональної диференціації соціально-економічного розвитку регіонів".

Інформацію про проведену роботу надати до 10 січня 2012 року Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації (Хоменко А. С. - скликання).

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали