ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2011 р. N 471

Про проект програми "Молодь Тернопільщини" на 2011 - 2015 роки

Відповідно до Декларації "Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні", законів України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", "Про молодіжні та дитячі громадські організації", постанови Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 р. N 41 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009 - 2015 роки":

1. Схвалити проект програми "Молодь Тернопільщини" на 2011 - 2015 роки" (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації подати проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради відповідно до вимог регламенту обласної ради.

3. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради розробити аналогічні проекти програми і в установленому порядку внести їх на розгляд сесій районних рад, Тернопільської міської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Гочу П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали