ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.01.2011 р. N 19

Про проект програми підвищення інвестиційної привабливості області "Херсонщина - регіон екологічних технологій та нових економічних моделей" на 2011 - 2015 роки

З метою підвищення інвестиційної привабливості Херсонської області, в рамках реалізації Угоди щодо регіонального розвитку Херсонської області між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою, укладеної від 19 жовтня 2010 року, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект програми підвищення інвестиційної привабливості області "Херсонщина - регіон екологічних технологій та нових економічних моделей" на 2011 - 2015 роки, що додається, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С. та Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали