ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2011 р. N 281

Про проект програми реалізації в області державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 - 2015 роки

Відповідно до Плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 - 2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2010 р. N 2140-р, з метою здійснення заходів щодо протидії поширенню в області наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, зміцнення здоров'я нації, а також зменшення негативних соціальних, економічних та інших наслідків, пов'язаних з вживанням наркотичних засобів та психотропних речовин:

1. Схвалити проект програми реалізації в області державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 - 2015 роки (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Головному управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації подати проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради відповідно до вимог регламенту обласної ради.

3. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради розробити аналогічні проекти програм і в установленому порядку внести їх на розгляд сесій районних (міської) рад.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали