КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2012 р. N 28

Про проект Програми забезпечення містобудівною документацією Київської області на 2012 - 2015 роки

Відповідно до законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про Генеральну схему планування території України", "Про основи містобудування" та "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект Програми забезпечення містобудівною документацією Київської області на 2012 - 2015 роки (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу).

2. Першому заступникові голови облдержадміністрації Москаленку Я. М. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на затвердження Київській обласній раді.

3. Після затвердження Програми Київською обласною радою в установленому порядку:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формування показників обласного бюджету на відповідні роки врахувати, за поданням Головного розпорядника коштів, потребу в асигнуваннях на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3.2. Управлінню містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури облдержадміністрації забезпечити виконання Програми.

Про хід виконання Програми інформувати Київську облдержадміністрацію один раз на квартал до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали