ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.10.2011 р. N 430

Про проект Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2012 - 2014 роки

Відповідно до статей 2, 6, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, забезпечення підтримки малозабезпечених сімей, соціально-правової, трудової та медичної реабілітації інвалідів, залучення до співробітництва з державними установами недержавних громадських організацій, поліпшення становища найбільш вразливих верств населення області:

1. Схвалити проект Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2012 - 2014 роки (далі - проект Програми), що додається.

2. Головному управлінню праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (О. Жураківський):

2.1. Підготувати для обласної ради звіт про виконання Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2010 - 2011 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2009 року N 37/18.

2.2. У встановленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

2.3. Спільно з Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації (І. Никитюк) щороку в обласному бюджеті передбачати в установленому законодавством порядку й у межах наявних фінансових ресурсів видатки на реалізацію заходів Програми, а також залучати інші, не заборонені законодавством, джерела фінансування.

3. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (О. Блащук) включати щороку визначені Програмою заходи та показники до відповідних розділів проекту Програми економічного та соціального розвитку області на відповідний рік.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали