ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.09.2011 р. N 390

Про проект Регіональної програми розроблення планувальної документації в області на 2011 - 2013 роки

Відповідно до статей 17, 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), пункту 9.1 протоколу N 55 засідання Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 року, абзацу 3 пункту 7 протоколу N 59 засідання Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 року, з метою забезпечення сталого розвитку територій області:

1. Схвалити проект Регіональної програми розроблення планувальної документації в області на 2011 - 2013 роки (далі - Програма), що додається.

2. Головному управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ю. Куц) у встановленому порядку унести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

3. Районним державним адміністраціям ужити заходів до розроблення:

3.1. Проектів схем планування територій адміністративних районів.

3.2. Місцевих програм розроблення (оновлення) містобудівної документації.

3.3. Генеральних планів населених пунктів та програм розвитку кожного населеного пункту, передбачивши, зокрема, реконструкцію і модернізацію об'єктів інфраструктури, створення нових об'єктів виробництва та проведення разом з органами місцевого самоврядування їх громадського обговорення і затвердження відповідними радами.

4. Головному управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (Ю. Куц), Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (І. Никитюк), райдержадміністраціям щороку в місцевих бюджетах передбачати в установленому законодавством порядку й у межах наявних фінансових ресурсів видатки на реалізацію заходів Програми, а також залучати інші, не заборонені законодавством, джерела фінансування.

Щокварталу, до 5 числа наступного місяця подавати звіт про результати виконання розпорядження і Програми Головному управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, якому узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації до 15 числа відповідного місяця (на термін дії Програми).

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 8 квітня 2009 року N 108 "Про розроблення містобудівної документації та місцевих правил забудови".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали