ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2012 р. N 584

Київ

Про проектування, перенесення, реставрацію та встановлення скульптурної композиції "Шлях в майбутнє" ("Материнство" та "Злітаючі птахи") у сквері біля Київського Палацу дітей та юнацтва

Відповідно до статті 4 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 N 1181 "Деякі питання створення пам'ятників і монументів", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником з проектування, перенесення, реставрації та встановлення скульптурної композиції "Шлях в майбутнє" ("Материнство" та "Злітаючі птахи") у сквері біля Київського Палацу дітей та юнацтва комунальне підприємство "Дирекція з реставраційно-відновлювальних робіт".

2. Комунальному підприємству "Дирекція з реставраційно-відновлювальних робіт":

2.1. Вирішити майново-правові питання з перенесення, реставрації та встановлення скульптурної композиції у встановленому порядку;

2.2. Забезпечити виконання робіт з проектування, перенесення, реставрації та встановлення скульптурної композиції "Шлях в майбутнє" ("Материнство" та "Злітаючі птахи") у 2012 р.

3. Після виконання зазначених робіт скульптурну композицію "Шлях в майбутнє" ("Материнство" та "Злітаючі птахи") передати на баланс Київському Палацу дітей та юнацтва в установленому порядку.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт з проектування, перенесення, реставрації та встановлення скульптурної композиції "Шлях в майбутнє" ("Материнство" та "Злітаючі птахи") у сквері біля Київського Палацу дітей та юнацтва буде здійснено, з урахуванням згоди, за рахунок коштів ТОВ "Мелвікс".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали