ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 1736

Київ

Про проектування та будівництво патологоанатомічного корпусу на території Святошинського психоневрологічного інтернату на вул. Івана Крамського, 16

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 N 574/5386 (із змінами та доповненнями), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Головне управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником проектування та будівництва патологоанатомічного корпусу на території Святошинського психоневрологічного інтернату на вул. Івана Крамського, 16.

2. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Розробити в установленому порядку за погодженням з Святошинським психоневрологічним інтернатом та Головним управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та затвердити завдання на проектування патологоанатомічного корпусу на території Святошинського психоневрологічного інтернату на вул. Івана Крамського, 16.

2.2. Одержати вихідні дані на проектування будівництва об'єкта.

2.3. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації згідно з чинним законодавством.

2.4. Розробити та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію на будівництво патологоанатомічного корпусу на території Святошинського психоневрологічного інтернату на вул. Івана Крамського, 16, передбачивши знесення існуючої будівлі, що попадає під пляму забудови.

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. Фінансування проектних робіт з будівництва патологоанатомічного корпусу на території Святошинського психоневрологічного інтернату на вул. Івана Крамського, 16 здійснити відповідно до та в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік.

2.7. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, до проекту Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік.

3. Головному управлінню комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати проект рішення Київської міської ради про знесення будівлі, яка розташована на земельній ділянці, де передбачається будівництво патологоанатомічного корпусу на території Святошинського психоневрологічного інтернату на вул. Івана Крамського 16.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали