ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.08.2011 р. N 1442

Київ

Про проектування та реконструкцію фонтана на площі Лесі Українки, 1 в підніжжі пам'ятника Лесі Українці

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Замовником виконання проектних робіт та робіт з реконструкції фонтана на площі Лесі Українки, 1 в підніжжі пам'ятника Лесі Українці визначити комунальне підприємство "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Роботи з проектування та реконструкції, по об'єкту зазначеному у п. 1 цього розпорядження, завершити до 24.08.2011 року до дня Незалежності України, визначити їх як термінові та обмежені у часі.

2.2. Проектну та підрядну організацію на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, визначити відповідно до вимог чинного законодавства.

2.3. Проектно-кошторисну документацію розробити та затвердити у встановленому порядку.

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3. Закріпити на праві оперативного управління за Головним управлінням культури фонтан, що знаходиться у підніжжі пам'ятника Лесі Українки на площі ім. Лесі Українки за нульовою вартістю.

4. Після завершення робіт комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передати реконструйований об'єкт в оперативне управління Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а останньому відобразити в балансі його відновну вартість згідно з актами виконаних робіт та висновком ДП "Укрдержбудекспертиза".

5. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали