ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.10.2011 р. N 1995

Київ

Про проектування та реконструкцію нежитлових приміщень в будинку N 24 на просп. Науки у Голосіївському районі

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, законів України "Про основи містобудування", "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім ТДВ" від 01.07.2011, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім ТДВ" забезпечити проектування та реконструкцію нежитлових приміщень в будинку N 24 на просп. Науки у Голосіївському районі під магазин спортивних товарів та кафе-бар за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім ТДВ":

2.1. Отримати вихідні дані на проектування реконструкції.

2.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

2.3. До початку виконання робіт вирішити питання пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва в установленому порядку.

2.4. У разі необхідності оформити право користування земельною ділянкою.

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали