ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.09.2011 р. N 1733

Київ

Про проектування та реконструкцію приміщень нежилих будівель - колишні головний корпус, адміністративна будівля корпусу дитячої клінічної лікарні N 7 у пров. Лабораторному, 12 у Печерському районі

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, Законів України "Про основи містобудування", "Про охорону культурної спадщини", розглянувши звернення овариства з обмеженою відповідальністю "Будгарант-2007" від 29.08.2011, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Будгарант-2007" забезпечити проектування та реконструкцію приміщень нежилих будівель - колишні головний корпус, адміністративна будівля корпусу дитячої клінічної лікарні N 7 під офісні приміщення у пров. Лабораторному, 12 у Печерському районі, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Будгарант-2007":

2.1. Отримати вихідні дані на проектування реконструкції.

2.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

2.3. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури і туризму України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

2.4. До початку виконання робіт вирішити питання пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності оформити право користування земельною ділянкою.

2.6. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.7. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали