ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.09.2011 р. N 1583

Київ

Про проектування та реставрацію з пристосуванням групи приміщень N 1 (частина першого поверху), частини групи приміщень N 100 та групи приміщень N 101 під салон краси з влаштуванням окремого входу в будинку N 3 (літ. А) на вул. Басейній у Печерському районі

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, законів України "Про основи містобудування", "Про охорону культурної спадщини", розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Лінкор-Київ" від 06.07.2011, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Лінкор-Київ" забезпечити проектування та реставрацію з пристосуванням групи приміщень N 1 (частина першого поверху), частини групи приміщень N 100 та групи приміщень N 101 під салон краси з влаштуванням окремого входу в будинку N 3 (літ. А) на вул. Басейній у Печерському районі, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Лінкор-Київ":

2.1. Отримати вихідні дані на проектування реставрації об'єкта.

2.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

2.3. До початку виконання робіт вирішити питання пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва в установленому порядку.

2.4. Одержати дозволи центрального органу у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури і туризму України, місцевого органу у сфері охорони культурної спадщини - Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали