ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2012 р. N 129

Київ

Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік

Відповідно до рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, іншим відповідальним виконавцям забезпечити виконання показників, завдань та заходів Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335.

2. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити доведення до головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій основних показників Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік:

- зведеної програми капітальних вкладень та введення в дію потужностей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2012 рік (додаток 1);

- програми капітальних вкладень та введення в дію потужностей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2012 рік (додаток 2);

- розподілу асигнувань на фінансування капітальних вкладень (додаток 3);

- завдання щодо залучення коштів до спеціального фонду міського бюджету на 2012 рік (додаток 4).

3. Встановити, що:

3.1. Фінансування капітальних вкладень за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету здійснюється в обсягах, які визначені в Програмі соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік, затвердженій рішенням Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335, за наявності:

- затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації на будівництво (реконструкцію) об'єктів;

- затверджених в установленому порядку титулів будов (об'єктів), будівництво (реконструкція) яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, і титулів на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва (реконструкції), якщо обов'язковість їх подання визначена постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 N 1764 (із змінами та доповненнями);

- інформації щодо проведених конкурсних торгів на виконання проектних та будівельних робіт на об'єктах;

- договору на виконання проектних робіт або договору підряду на будівництво (реконструкцію);

- звітної інформації, наданої в повному обсязі та у встановлені терміни відповідно до Порядку формування та виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва в частині капітальних вкладень, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02.11.2011 N 2026 (Розпорядження N 2026) (далі - Порядок);

3.2. Пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік в частині фінансування капітальних вкладень за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету подаються головними розпорядниками бюджетних коштів відповідно до Порядку (Розпорядження N 2026) за формою N 07-КБ-кориг (Розпорядження N 2026);

3.3. Завдання на проектування об'єктів, будівництво (реконструкція) яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, і зміни до них погоджуються Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і затверджуються в установленому порядку.

4. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, іншим відповідальним виконавцям завдань та заходів Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік щомісячно, в строк до 5 числа місяця, наступного за звітним, надавати звітність про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік згідно з розділом VI Порядку (Розпорядження N 2026) в паперовому вигляді та на електронних носіях.

5. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям не проводити будь-які роботи на об'єктах, по яких не передбачені обсяги капітальних вкладень на 2012 рік, та не виконувати роботи понад встановлені обсяги капітальних вкладень.

6. Районним в місті Києві державним адміністраціям розробити та в установленому порядку затвердити плани заходів з реалізації Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік на території відповідного району.

7. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та установам, що мають спеціальний статус, надавати для узагальнення Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформацію про виконання завдань та заходів Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік: щомісячно, в строк до 10 числа місяця, наступного за звітним,- по основних показниках та щоквартально, не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, - розгорнуту за формою N 01-звіт, затвердженою Головним управлінням економіки та інвестицій.

8. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

8.1. Здійснювати фінансування капітальних вкладень за наявності документів, визначених в підпункті 3.1 пункту 3 цього розпорядження;

8.2. Надавати Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформацію щодо:

- фінансування капітальних вкладень по об'єктах, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету за формою N 07-КБ-ГФУ-звіт (додаток 14 до Порядку (Розпорядження N 2026)): щотижня (щопонеділка) - щодо обсягів фінансування у звітному періоді та щомісяця, в термін до 3 числа місяця, наступного за звітним періодом, - наростаючим підсумком;

- помісячного розпису видатків міського бюджету м. Києва в частині асигнувань на фінансування капітальних вкладень в розрізі головних розпорядників бюджетних коштів. Оновлена інформація з зазначеного питання надається після кожного внесення змін до помісячного розпису видатків.

9. Структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємства та організації міста, що визначені в бюджеті м. Києва на відповідний рік як органи, які забезпечують контроль за надходженнями податків і зборів до бюджету м. Києва, щомісячно, до 3 числа місяця, наступного за звітним періодом, надають Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформацію щодо залучення коштів до цільового фонду спеціального фонду міського бюджету.

10. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартально не пізніше 45 днів після закінчення звітного періоду подавати Київській міській раді письмовий звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік.

11. Керівники головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальних підприємств територіальної громади міста Києва та підприємств, у яких є частка комунальної власності територіальної громади м. Києва, і голови районних в місті Києві державних адміністрацій несуть персональну відповідальність за виконання показників, завдань та заходів Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік та повноту, достовірність і своєчасність подання інформації, підготовленої відповідно до Порядку (Розпорядження N 2026) та цього розпорядження.

12. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали