ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 1856

Київ

Про прокладання інженерних мереж до дитячого ігрового комплексу на вул. Межигірській, 56/63-А у Подільському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", пункту 15 рішення Київської міської ради від 29.10.98 N 22/123 "Про надання та вилучення земельних ділянок і погодження місця розташування об'єктів", враховуючи свідоцтво про право власності на об'єкт по вул. Межигірській, 56/63 (літера А) від 29.03.2006 серія ЯЯЯ N 501599 та зважаючи на звернення товариства з обмеженою відповідальністю Будівельна компанія "Євромодуль-ЛТД" від 31.05.2011 N 31/05-2, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю Будівельна компанія "Євромодуль-ЛТД" (далі ТОВ БК "Євромодуль-ЛТД") за замовленням товариства з обмеженою відповідальністю "ДІК" згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією в термін з 07.10.2011 до 15.10.2011, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження, здійснити відкритим способом прокладання водопровідної мережі Д = 400 мм з зайняттям парної сторони проїзної частини вул. Межигірської на перехресті з вул. Оленівською з п'ятниці 23:00 год. до 05:00 год. наступного понеділка.

2. ТОВ БК "Євромодуль-ЛТД":

2.1. До початку виконання робіт отримати у встановленому порядку в Головному управлінні контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ордер на тимчасове порушення благоустрою;

2.2. Майнові питання вирішити в установленому порядку відповідно до чинного законодавства;

2.3. Розробити та погодити з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві тимчасову схему організації руху транспорту та пішоходів;

2.4. Встановити огорожу, відповідні дорожні знаки, освітлення, сигнальні ліхтарі та забезпечити безпечний прохід пішоходів та проїзд транспорту в місцях виконання робіт;

2.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями);

2.6. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини вулиці на всю ширину за типом існуючого та передати за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району".

3. Взяти до відома, що після завершення робіт з прокладання водопровідної мережі Д = 400 мм дане майно передається до комунальної власності територіальної громади м. Києва з наступною передачею у володіння та користування ПАТ "АК Київводоканал".

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва новозбудованої водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

5. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на директора ТОВ БК "Євромодуль-ЛТД" Бевзюка І. П.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали