ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2011 р. N 2328

Київ

Про прокладання інженерних мереж до житлово-громадського комплексу на вул. Б. Хмельницького, 58 у Шевченківському районі

Відповідно до 31 статті Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", рішення Київської міської ради від 10.07.2003 N 638/798 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею", з метою підключення житлово-громадського комплексу на вул. Богдана Хмельницького, 58 до інженерних мереж міста, своєчасного введення його в експлуатацію та враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "ГІПЕК" від 11.10.2011 N 44882, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "ГІПЕК" (далі ТОВ "ГІПЕК") згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією здійснити прокладання зовнішніх інженерних мереж з частковим розриттям проїзної частини та обмеженням руху транспорту до житлово-громадського комплексу на вул. Богдана Хмельницького, 58 на вул. М. Коцюбинського та вул. Чапаєва в термін з 12.12.2011 до 26.02.2012.

Влаштування водопровідної камери на перехресті вулиць О. Гончара та М. Коцюбинського виконати у термін з 22.00 год. п'ятниці до 05.30 год. наступного понеділка з частковим обмеженням руху транспорту. Дату початку робіт додатково погодити з управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві.

Прокладання мереж водопроводу, дощової та побутової каналізації на перехресті вулиць Чапаєва та М. Коцюбинського виконати з 22.00 год. п'ятниці до 05.30 год. наступного понеділка з частковим обмеженням руху транспорту. Дату початку робіт додатково погодити з управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві.

ТОВ "ГІПЕК":

2.1. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації руху транспорту та встановлення дорожніх знаків в місцях виконання робіт;

2.2. Встановити огорожу, відповідні дорожні знаки, освітлення, сигнальні ліхтарі та забезпечити безпечний прохід пішоходів та проїзд транспорту в місцях виконання робіт;

2.3. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами і доповненнями);

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт;

2.5. Після завершення робіт відновити покриття проїзних частин вулиць Коцюбинського та Чапаєва на всю ширину за типом існуючого, а тротуарів - фігурними елементами мощення та передати за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району".

3. Відповідальність за безаварійне та своєчасне виконання робіт покласти на генерального директора ТОВ "ГІПЕК" Сердюка В. О.

4. Взяти до відома, що після завершення робіт з будівництва нових інженерних мереж це майно безоплатно передається до комунальної власності територіальної громади м. Києва з наступною передачею у володіння та користування ПАТ АК "Київводоканал" та в господарське видання комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району".

5. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва новозбудованих інженерних мереж, зазначених у п. 1 цього розпорядження та передачу і закріплення їх відповідно до п. 4 цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали