ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2012 р. N 664

Київ

Про прокладання зовнішніх інженерних мереж до загальноосвітньої школи N 106 на вул. Некрасовській, 4 у Шевченківському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про благоустрій населених пунктів", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04.07.2006 N 999 "Про виконання робіт на автомагістралях та шляхово-транспортних спорудах міста", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.01.2012 N 104 "Про передачу функцій замовника реконструкції загальноосвітньої школи N 106 на вул. Некрасовській, 4 у Шевченківському районі" (Розпорядження N 104), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (далі - КП "Житлоінвестбуд-УКБ") відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації у термін з 23.04.2012 до 31.05.2012 здійснити:

1.1. Прокладання електричних мереж 10 кВ вздовж вулиць Гоголівської, Павлівської, Тургенівської з частковим зайняттям тротуарів.

1.2. Влаштування водопровідного колодязя на вул. Некрасовській з тимчасовим частковим розриттям проїзної частини та обмеженням руху транспорту в місцях встановлення обладнання.

Влаштування водопровідного колодязя на вул. Некрасовській виконати з 24-00 год. п'ятниці до 05-30 год. наступного понеділка.

2. Комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ":

2.1. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації руху транспорту та встановлення дорожніх знаків в місцях виконання робіт;

2.2. Встановити огорожу, відповідні дорожні знаки, освітлення, сигнальні ліхтарі та забезпечити безпечний прохід пішоходів і проїзд транспорту в місцях виконання робіт.

2.3. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.5. Після завершення робіт відновити покриття тротуарів на всю ширину та довжину в межах розриття фігурними елементами мощення, а проїзну частину в межах виконання робіт - на всю ширину за типом існуючого та передати за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району".

3. Взяти до відома, що після завершення робіт з прокладання інженерних мереж майно, зазначене в підпунктах 1.1 та 1.2 пункту 1, передається до комунальної власності територіальної громади міста Києва з наступною передачею у володіння та користування експлуатуючим організаціям згідно укладених договорів.

4. Відповідальність за безаварійне та своєчасне проведення робіт покласти на директора КП "Житлоінвестбуд-УКБ" Непопа В'ячеслава Івановича.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали