ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.12.2011 р. N 1642

Про протидію поширенню наркоманії та боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів в області

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13.09.2010 N 1808-р "Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 - 2015 роки" та від 22.11.2010 N 2140-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 - 2015 роки", з метою запобігання захворюваності на наркоманію, вживанню наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, отруйних та сильнодіючих лікарських засобів і формування у населення навичок здорового способу життя:

1. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам міст обласного значення:

до 30.12.2011 завершити розробку міських і районних програм, спрямованих на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012 - 2015 роки;

протягом 2012 року вжити заходів щодо розвитку мережі клубів, спортивних секцій, гуртків і кімнат дозвілля.

2. Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Малиш П. М.):

забезпечити проведення постійного моніторингу розповсюдженості наркологічних хвороб;

організувати постійне проведення профілактичної та санітарно-освітньої роботи щодо протидії наркоманії та пропаганди здорового способу життя.

3. Управлінням облдержадміністрації: освіти і науки (Цимбал І. І.), у справах сім'ї, молоді та спорту (Яриш В. Я.) організувати і забезпечити проведення інформаційно-просвітницьких, культурно-мистецьких та спортивних акцій (книжкові та художні виставки, фотовиставки, фестивалі, конкурси, концерти, спортивні змагання тощо), спрямованих на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

4. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Кушелева А. В.) забезпечити постійне висвітлення у засобах масової інформації питань щодо протидії поширенню наркоманії та заходів із боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали