ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.08.2011 р. N 1511

Київ

Про проведення 14-го клубного чемпіонату Європи з веслування на човнах "Дракон"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Федерації України з веслування на човнах "Дракон" щодо проведення в місті Києві на Оболонській набережній з 26 по 28 серпня 2011 року 14-го клубного чемпіонату Європи з веслування на човнах "Дракон" (далі - захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення даного заходу взяла на себе Федерація України з веслування на човнах "Дракон".

3. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням заходу.

4. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу:

26 серпня з 14.00 до 18.00;

27 - 28 серпня з 09.00 до 18.00.

5. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видати дозвіл (ордер) Федерації України з веслування на човнах "Дракон" на тимчасове порушення благоустрою у зв'язку з встановленням спеціальних конструкцій з підключенням до електромережі на Оболонській набережній з 26 по 28 серпня 2011 року.

6. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити медичне обслуговування учасників цього заходу, виділивши карету швидкої медичної допомоги.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали