МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.04.2011 р. N 124-р

Про проведення 2011 року в Миколаївській області Дня пам'яті жертв політичних репресій

Розпорядження знято з контролю(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 1 серпня 2011 року N 227-р) (Розпорядження N 227-р)

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації " та з метою відзначення 2011 року в Миколаївській області Дня пам'яті жертв політичних репресій:

1. Затвердити заходи з проведення 2011 року в Миколаївській області Дня пам'яті жертв політичних репресій (далі - заходи), що додаються.

2. Затвердити кошторис витрат на проведення 2011 року в Миколаївській області Дня пам'яті жертв політичних репресій (додається).

3. Управлінню культури облдержадміністрації (Гладун) забезпечити фінансування проведення заходів до Дня пам'яті жертв політичних репресій за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті Миколаївської області, та затвердженого кошторису і перерахувати їх згідно з наданими рахунками.

4. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів та інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації про проведену роботу до 23 травня 2011 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
26.04.2011 N 124-р

ЗАХОДИ
з проведення 2011 року в Миколаївській області Дня пам'яті жертв політичних репресій

1. Провести у місті Миколаєві покладання квітів до меморіальної дошки на честь пам'яті жертв політичних репресій.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури, організаційний відділ апарату облдержадміністрації, виконавчий комітет Миколаївської міської ради (за узгодженням).

15 травня 2011 року.

2. Провести в населених пунктах області покладання квітів до пам'ятних знаків, місць поховань жертв політичних репресій.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

15 травня 2011 року.

3. Запропонувати керівникам обласних релігійних центрів, об'єднань та громад провести поминальні панахиди з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), відділ у справах релігій облдержадміністрації.

15 травня 2011 року.

4. У День пам'яті жертв політичних репресій приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм радіо і телебачення.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

15 травня 2011 року.

5. Вжити заходів щодо соціального захисту реабілітованих громадян, які зазнали політичних репресій.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Травень 2011 року.

6. Забезпечити упорядкування місць поховань, пам'ятних знаків, меморіальних дошок жертвам політичних репресій.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

До 14 травня 2011 року.

7. Провести тематичні уроки, лекції, бесіди, присвячені темі політичних репресій в Україні, у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, культури, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Травень 2011 року.

8. Провести виставки архівних матеріалів, тематичні виставки та експозиції в бібліотеках та музеях області.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, культури, державний архів Миколаївської області, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Травень 2011 року.

9. Сприяти діяльності громадських організацій, благодійних фондів, окремих громадян з вшанування пам'яті жертв політичних репресій в Україні, здійснення науково-пошукової та просвітницької роботи.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Постійно.

10. Забезпечити широке висвітлення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації, в друкованих та електронних ЗМІ заходів до Дня пам'яті жертв політичних репресій, організувати тематичні теле- та радіопередачі.

Управління облдержадміністрації: у справах преси та інформації, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), Миколаївська обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

Травень 2011 року.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
26.04.2011 N 124-р

Кошторис витрат
на проведення 2011 року в Миколаївській області Дня пам'яті жертв політичних репресій

Виготовлення квіткових композицій

500 грн.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали