ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.09.2011 р. N 1586

Київ

Про проведення чемпіонату Європи з водних видів спорту (стрибки у воду) категорії "Masters"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Федерації України зі стрибків у воду щодо проведення в місті Києві з 5 по 10 вересня 2011 року чемпіонату Європи з водних видів спорту (стрибки у воду) категорії "Masters" (далі - Заходів) в басейні "ЦСК ЗСУ", просп. Повітрофлотський, 6.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення даного Заходу взяла на себе Федерація України зі стрибків у воду.

3. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу.

5. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити медичне обслуговування учасників цього Заходу, виділивши карету швидкої медичної допомоги.

6. Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити організацію урочистої церемонії відкриття чемпіонату Європи з водних видів спорту (стрибки у воду) категорії "Masters" за участю дитячих творчих колективів Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали