МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 липня 2011 року N 456

Про проведення експерименту щодо підпорядкування підрозділів НДЕКЦ при УМВС України на залізницях

З метою оптимізації діяльності підрозділів Експертної служби МВС України, підвищення рівня техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення діяльності органів внутрішніх справ під час проведення дізнання, досудового і судового слідства та оперативно-розшукових заходів, організації підготовки, перепідготовки експертних кадрів, навчання в системі службової підготовки наказую:

1. З 1 жовтня 2011 року до 30 вересня 2012 року провести експеримент щодо підпорядкування НДЕКЦ при УМВС України на залізницях підрозділам НДЕКЦ при ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі з питань судово-експертного та техніко-криміналістичного забезпечення розкриття і розслідування злочинів.

2. Начальникові ДНДЕКЦ МВС України генерал-лейтенанту міліції Красюку І. П. до 30 вересня 2011 року та на період проведення експерименту:

2.1. Розробити та затвердити відповідні нормативно-правові акти з питань проведення експерименту.

2.2. У разі необхідності внести зміни до положень про діяльність НДЕКЦ при УМВС України на залізницях та типових посадових інструкцій працівників цих підрозділів.

2.3. Створити наглядову комісію з контролю за ходом та якістю проведення експерименту.

3. Начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях на період проведення експерименту забезпечити належний рівень взаємодії між експертними підрозділами з урахуванням наявних можливостей та матеріально-технічної бази.

4. Начальникам УМВС України на залізницях упродовж 2011 року забезпечити укладання договорів між НДЕКЦ на залізницях та державними підприємствами "Укрзалізниці" щодо матеріально-технічного супроводження діяльності НДЕКЦ з техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення діяльності органів внутрішніх справ із запобігання, виявлення, розкриття та розслідування злочинів.

5. Начальникові ДНДЕКЦ (Красюк І. П.), ГСУ (Фаринник В. І.), УЮЗ (Гуцу-Біденко В. Г.), ДКЗ (Казанський Ю. С.), ГШ (Лазарев А. А.), ДФЗБО (Копитов С. М.), ДМЗ (Шевчук О. М.), ДКР (Ляшко О. І.) надати необхідну допомогу в організації та проведенні експерименту.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Черних С. П. та ДНДЕКЦ (Красюк І. П).

7. Наказ надіслати за належністю.

 

Т. в. о. Міністра
генерал-лейтенант міліції

С. Є. Попков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали