МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 березня 2011 року N 96

Про проведення експерименту щодо створення та організації роботи груп оперативного реагування

З метою вдосконалення структури та оптимізації штатної чисельності органів і підрозділів Міністерства внутрішніх справ, напрацювання нових організаційних форм і методів їх діяльності щодо протидії злочинності, підвищення рівня захисту прав і свобод громадян, довіри населення до міліції, удосконалення реагування на повідомлення про злочини та інші правопорушення наказую:

1. Провести в період з 01.04.2011 до 01.05.2011 експеримент щодо створення та організації роботи груп оперативного реагування на території обслуговування органів внутрішніх справ ГУМВС України в Донецькій області.

2. При організації роботи груп оперативного реагування, визначенні їх основних завдань та функцій, а також прав і обов'язків членів груп керуватися Тимчасовим положенням про проведення експерименту щодо створення та організації роботи спеціальних мобільних груп міліції з попередження та своєчасного реагування на правопорушення, затвердженого наказом МВС від 04.11.2010 N 531.

3. Начальникові ГУМВС України в Донецькій області генерал-лейтенантові міліції Куп'янському М. Г.:

3.1. Створити в ГУМВС робочу групу для проведення експерименту щодо створення та організації роботи груп оперативного реагування, призначивши її керівником одного зі своїх заступників.

3.2. Визначити три населених пункти зі складною оперативною обстановкою та з населенням 80 - 100 тис. мешканців для проведення експерименту.

3.3. Наказом по ГУМВС у кожному з міськрайорганів внутрішніх справ визначених населених пунктів у межах проведення експерименту створити групи оперативного реагування (з розрахунку 1 група на 15 - 20 тисяч населення), а також робочі групи з організації та узагальнення результатів їх роботи на чолі з начальниками міськрайорганів. Про готовність до проведення експерименту із зазначенням населених пунктів доповісти до 30.03.2011.

3.4. Групи оперативного реагування формувати на постійній основі з числа осіб начальницького складу підрозділів дільничних інспекторів міліції, кримінальної міліції та молодшого начальницького складу інших служб із звільненням їх від виконання функціональних обов'язків за займаною посадою.

3.5. Організувати щоденне проведення інструктажів, підбиття підсумків, узагальнення результатів роботи та контроль за діяльність груп оперативного реагування.

3.6. Забезпечити групи оперативного реагування автотранспортом, обладнаним системою контролю за діями нарядів з використанням системи супутникового позиціювання - GPS, пально-мастильними матеріалами, портативним комп'ютером з безпосереднім зв'язком з єдиною цифровою відомчою телекомунікаційною мережею МВС, спецзасобами, мобільним зв'язком.

3.7. За підсумками проведення експерименту здійснити порівняльний аналіз результатів роботи органів внутрішніх справ, які були залучені до експерименту, з результатами до експерименту та інших міськрайорганів області, які не брали в ньому участь. Звіт про результати роботи груп оперативного реагування за формою, визначеною розпорядженням МВС від 17.11.2010 N 1070, подати до ДІТ МВС до 04.05.2011.

Результати експерименту та пропозиції щодо впровадження роботи груп оперативного реагування доповісти Міністрові до 15.05.2011.

4. Контроль за організацією та результатами проведення експерименту покласти на робочу групу, створену розпорядженням МВС від 08.12.2010 N 1135.

5. ДІТ (Аршинов І. А.) у межах проведення експерименту забезпечити місячний аналіз стану оперативної обстановки та результатів роботи задіяних у ньому органів внутрішніх справ.

6. Заступникові Міністра - начальникові Головного штабу генерал-майору міліції Лазареву А. А., начальникові ДКЗ генерал-майору міліції Казанському Ю. С. до 01.06.2011 доповісти узагальнені результати проведення експерименту та пропозиції щодо доцільності створення підрозділів оперативного реагування в структурі органів внутрішніх справ.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Попкова С. Є.

8. Наказ надіслати за належністю.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали