Додаткова копія: Про проведення фестивалю "В пошуках made in Ukraine" на Контрактовій площі у місті Києві

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2018 р. N 703

Київ

Про проведення фестивалю "В пошуках made in Ukraine" на Контрактовій площі у місті Києві

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" частини першої статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 15 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, враховуючи звернення фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївни від 09 січня 2018 року N ОП/С-589/2, від 24 січня 2018 року N ОП/С-589/3, від 01 лютого 2018 року N ОП/С-589/4, від 13 лютого 2018 року N ОП/С-589/5, з метою підвищення іміджу України, популяризації українських товарів та забезпечення дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївни щодо проведення з 27 квітня 2018 року до 30 квітня 2018 року, з 08 червня 2018 року до 11 червня 2018 року, з 13 липня 2018 року до 16 липня 2018 року, з 31 серпня 2018 року до 03 вересня 2018 року, з 05 жовтня 2018 року до 08 жовтня 2018 року фестивалю "В пошуках made in Ukraine" на Контрактовій площі у місті Києві (далі - фестиваль).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення фестивалю, зокрема дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, взяла на себе фізична особа - підприємець Савостіна Юлія Юріївна.

3. Фізичній особі - підприємцю Савостіній Юлії Юріївні:

3.1. До початку проведення фестивалю розробити графічне зображення та схему організації території проведення фестивалю, розміщених на ній об'єктів і конструкцій та погодити з:

3.1.1. Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині конструктивних елементів об'єктів та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

3.1.2. Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині розміщення торговельних об'єктів та організації торговельного процесу.

3.2. Забезпечити виконання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення фестивалю, а також відновлення порушеного благоустрою, в тому числі забезпечити встановлення додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, туалетних модульних кабін, їх належне утримання та обслуговування, своєчасне вивезення сміття та прибирання території.

3.3. Забезпечити виконання суб'єктами господарювання - учасниками фестивалю вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення фестивалю.

3.4. У встановленому порядку розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасову схему організації дорожнього руху на період проведення фестивалю.

4. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Подільській районній в місті Києві державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території фестивалю відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 3.1 пункту 3 цього розпорядження.

5. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації:

5.1. Сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням фестивалю.

5.2. Забезпечити контроль за виконанням суб'єктами господарювання - учасниками фестивалю рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення фестивалю.

6. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення фестивалю внести зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування відповідно до затвердженої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити за зверненням фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївни чергування бригади швидкої (екстреної) медичної допомоги під час проведення фестивалю.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування (анонс) мешканців столиці про проведення фестивалю в комунальних засобах масової інформації.

9. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити в межах компетенції:

9.1. Охорону громадського порядку під час підготовки та проведення фестивалю.

9.2. Заборону руху всіх видів транспорту на Контрактової площі на період проведення фестивалю.

9.3. Умови вільного заїзду і виїзду до території проведення фестивалю автотранспорту, який перевозитиме відповідне обладнання.

9.4. Забезпечити недопущення порушень правил зупинки та стоянки в місці проведення фестивалю.

10. Просити публічне акціонерне товариство "КИЇВЕНЕРГО" здійснити за зверненням фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївни підключення об'єктів торгівлі та громадського харчування до електромереж за спрощеною (тимчасовою) схемою у встановленому порядку під час проведення фестивалю.

11. Просити Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві забезпечити чергування пожежної машини, здійснення пожежної безпеки та державного пожежного нагляду, запобігання виникненню інших надзвичайних ситуацій під час проведення фестивалю.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали