Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про проведення фіналу Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2018 р. N 1225

Київ

Про проведення фіналу Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення товариства з обмеженого відповідальністю "ТИЖДЕНЬ МОДИ" від 25 січня 2018 року N 3 та з метою створення середовища для творчого спілкування та обміну досвідом між молодими дизайнерами з різних країн світу, популяризації міста Києва як туристичного центру:

1. Підтримати ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю "ТИЖДЕНЬ МОДИ" щодо проведення у місті Києві з 17.30 до 19.30 15 липня 2018 року фіналу Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів біля адміністративного будинку на вул. Хрещатик, 36 (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяло на себе товариство з обмеженою відповідальністю "ТИЖДЕНЬ МОДИ" (далі - організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься 15 липня 2018 року з 06.00 до 16.00 біля адміністративного будинку на вул. Хрещатик, 36, а в межах проїзної частини вул. Хрещатик - з 10.00 до 16.00.

2.3. Демонтаж конструкцій і обладнання має завершитися 15 липня 2018 року з 21.00 до 24.00 біля адміністративного будинку на вул. Хрещатик, 36, а в межах проїзної частини вул. Хрещатик - з 21.00 до 22.00.

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.3. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

3.4. Розроблення та погодження з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) плану Заходів.

4. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішені організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу, та забезпечити фінансування/співфінансування Заходу в межах загального обсягу асигнувань, передбачених в бюджеті міста Києва на відповідний рік на відповідні цілі.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

5.2. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру 15 липня 2018 року з 06.00 до 24.00.

5.3. Дотримання правил зупинки та стоянки в місці проведення Заходу.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

7. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Резнікова О. Ю.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали