Додаткова копія: Про проведення громадської експертизи на запит Громадської Спілки "ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2017 року N 1377

Про проведення громадської експертизи на запит Громадської Спілки "ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА"

Відповідно до статей 9, 31 Закону України "Про інформацію" та пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року N 976, на підставі запиту Громадської Спілки "ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА" від 26 жовтня 2017 року N 10/02 щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров'я України стосовно дотримання МОЗ України вимог: Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів"; Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI); Закону України "Про звернення громадян" при проведенні процедур розробки, аналізу і затвердження проектів методичних настанов (настанов щодо виконання загальних гігієнічних вимог, а також інших вимог, що визначені законодавством про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів) наказую:

1. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Орабіну Т. М. та головного спеціаліста Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Мороз О. А. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з Громадською Спілкою "ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА" у зв'язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.

2. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України інформацію про надходження запиту Громадської Спілки "ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА" про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров'я України та заходи, вжиті МОЗ України з метою сприяння проведенню громадської експертизи.

3. Керівникам структурних підрозділів у разі відповідності запиту вимогам Закону України "Про інформацію" та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року N 976, забезпечити надання Громадській Спілці "ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА" матеріалів, необхідних для здійснення громадської експертизи.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р. Р.

 

Заступник Міністра

П. Ковтонюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали