ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.09.2011 р. N 1641

Київ

Про проведення I-го міжнародного пробігу "Хрещата миля" та легкоатлетичних естафет серед вищих навчальних закладів міста Києва

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу марафонського клубу "Тарас Бульба" щодо проведення в місті Києві 25 вересня 2011 року з 10-00 годин до 18-00 годин 1-го міжнародного пробігу "Хрещата миля" та легкоатлетичних естафет серед вищих навчальних закладів міста Києва (далі - Захід).

2. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних із проведенням Заходу.

3. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям сприяти залученню всіх бажаючих учасників до участі в вищезазначеному Заході.

4. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення цього Заходу несе марафонський клуб "Тарас Бульба".

5. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити розміщення торгових наметів з продовольчими товарами дозволеного асортименту та сувенірами, за умови заборони продажу алкогольних напоїв, товарів у скляній тарі та дотримання суб'єктами господарювання під час проведення заходів санітарно-технічних вимог.

6. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити:

- перекриття руху транспорту 25 вересня 2011 року з 12.00 годин до 18.00 годин за маршрутом: Майдан Незалежності (старт і фініш) - вул. Хрещатик - Бессарабська площа;

- охорону громадського порядку під час проведення заходу;

- огородження турнікетами (100 м) місць старту-фінішу, місця урочистого відкриття та закриття Заходу на Майдані Незалежності.

7. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видати марафонському клубу "Тарас Бульба" у встановленому законодавством порядку дозвіл (ордер) на тимчасове порушення благоустрою у зв'язку з встановленням спеціальних конструкцій для глядачів з підключенням до електромережі на Майдані Незалежності 25 вересня 2011 року з 10.00 годин до 18.00 годин.

8. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити медичне обслуговування учасників цього заходу, виділивши дві карети швидкої медичної допомоги.

9. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали