ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.10.2011 р. N 1999

Київ

Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проектів будівництва паркінгів у м. Києві

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.05.2007 N 528/1189, та рішення постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.10.2007 N 1403 (протокол від 19.08.2011 N 6/2011), з метою підвищення ефективності залучення інвесторів до розвитку інфраструктури м. Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій, що додається.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс" замовником виконання будівництва інвестиційних об'єктів, зазначених у п. 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс":

3.1. Розробити орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції по об'єктах інвестування та погодити їх з Головним управлінням транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.

3.2. Вирішити в установленому порядку майново-правові питання та питання, пов'язані з користуванням земельними ділянками і об'єктами комунальної власності, необхідними для реалізації інвестиційних проектів по об'єктах, зазначених у п. 1 цього розпорядження.

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції та надати їх Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку для підготовки умов конкурсу.

5. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям за запитами комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс" надавати висновки та інші необхідні матеріали для реалізації інвестиційних проектів, зазначених у п. 1 цього розпорядження.

6. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на замовлення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс" на безоплатній основі надати містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок для підготовки орієнтовних техніко-економічних показників, можливих передпроектних пропозицій по об'єктах, зазначених у п. 1 цього розпорядження.

7. Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва у встановленому порядку провести інвестиційні конкурси із залучення інвесторів.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
31.10.2011 N 1999

ПЕРЕЛІК
об'єктів, які потребують залучення інвестицій

1. Будівництво підземних паркінгів:

1.1. на Європейській площі, вул. Хрещатик та вул. Михайла Грушевського на ділянці від вул. Інститутської до Паркової дороги у Шевченківському та Печерському районах;

1.2. на вул. Хрещатик на ділянці від будинку N 17 до будинку N 29 у Шевченківському та Печерському районах;

1.3. на вул. Прорізній на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської у Шевченківському районі;

1.4. на площі Івана Франка та вул. Архітектора Городецького на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Ольгинської у Печерському районі;

1.5. на вул. Басейній на ділянці від вул. Шовковичної до вул. Шота Руставелі;

1.6. на вул. Хрещатик, 25 у Печерському районі;

1.7. на Набережному шосе, 2 у Подільському районі (наземно-підземний паркінг).

2. Будівництво перехоплюючих наземно-підземних паркінгів біля станцій метрополітену:

2.1. на вул. Щусєва, 55 (станція метро "Сирецька") у Шевченківському районі;

2.2. на вул. Поліській (станція метро "Червоний Хутір") у Дарницькому районі;

2.3. на просп. Академіка Глушкова, 1 (станція метро "Виставковий центр") у Голосіївському районі;

2.4. на просп. Оболонському, 52 (станція метро "Героїв Сталінграда") у Оболонському районі;

2.5. на просп. Броварському (станція метро "Лісова") у Деснянському районі.

3. Будівництво паркінгів з об'єктами транспортної інфраструктури:

3.1. на вул. Оноре де Бальзака у Деснянському районі;

3.2. на вул. Вершигори напроти будинку N 2 у Дніпровському районі;

3.3. на просп. Бажана від буд. N 20 до буд. N 30 у Дарницькому районі;

3.4. на вул. Василя Стуса, 27-а у Святошинському районі;

3.5. на просп. Академіка Палладіна, 23 у Святошинському районі.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали