ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 1859

Київ

Про проведення ярмарку органічних продуктів "Органічний дивограй" 8 жовтня 2011 року на Контрактовій площі

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Міжнародної громадської організації "Асоціація учасників органічного виробництва "БІОЛан Україна" щодо проведення ярмарку органічних продуктів "Органічний дивограй" з 10.00 до 16.00 8 жовтня 2011 року на Контрактовій площі.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу взяла на себе Міжнародна громадська організація "Асоціація учасників органічного виробництва "БІОЛан Україна".

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку 8 жовтня 2011 року на Контрактовій площі, а також охорону обладнання, техніки на період монтажу/демонтажу та під час проведення заходу.

4. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видати дозвіл (ордер) на тимчасове порушення благоустрою під час підготовки та проведення заходу з 22.00 7 жовтня 2011 року до 18.00 8 жовтня 2011 року на Контрактовій площі.

5. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити розміщення об'єктів торгівлі, продажу продовольчих товарів, погодженого з санітарно-епідеміологічною службою асортименту з дотриманням вимог, передбачених рішенням Київської міської ради від 23.12.2010 N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами", під час проведення ярмарку органічних продуктів на Контрактовій площі.

6. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали