МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2011 року N 243

Про проведення масових спортивних змагань у 2011 році

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 01.03.2011 N 9200/1/1-11 щодо участі працівників у Спартакіаді наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Положення про проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України у XV Спартакіаді 2011 року (далі - Положення).

1.2. Склад Організаційного комітету з підготовки та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України у XV Спартакіаді 2011 року.

2. Організаційному комітету забезпечити підготовку та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України, у фінальних змаганнях XV Спартакіади згідно з Положенням.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України надати Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Синявська І. М.):

3.1. До 16.06.2011 пропозиції щодо участі у змаганнях з різних видів спорту.

3.2. До 20.06.2011 списки відповідальних осіб у підрозділах за проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів.

4. Департаменту роботи з персоналом та контролю апарату (Грищук М. В.) та Профспілковій організації Міністерства аграрної політики України (Сопєлкін І. С., за згодою) забезпечити створення належних умов для участі збірних команд у масових та фінальних змаганнях XV Спартакіади.

5. Підприємствам, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, визначитись щодо можливості надання матеріальної допомоги Центральному спортивному клубу "Харчовик" у проведенні фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України у фінальних змаганнях XV Спартакіади.

6. Організацію проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України та фінальних змагань XV Спартакіади покласти на Центральний спортивний клуб "Харчовик" (Лебідь Ф. І., за згодою).

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

М. Д. Безуглий

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
15.06.2011 N 243

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України у XV Спартакіаді 2011 року

I. Мета та завдання проведення змагань

Фізкультурно-оздоровчі і спортивно-масові змагання серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України проводяться за програмою XV Спартакіади 2011 року з метою:

- подальшого впровадження фізичної культури у повсякденне життя державних службовців;

- активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи міністерства;

- популяризації фізичної культури та її широкого використання у загартуванні, оздоровленні, профілактиці захворювань;

- пропаганди здорового способу життя серед молоді, працюючих службовців.

II. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво з підготовки і проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань здійснює Організаційний комітет з підготовки та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України у XV Спартакіаді 2011 року (далі - Організаційний комітет), а також забезпечення участі збірних команд у XV Спартакіаді 2011 року.

Безпосереднє проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань покладається на головну суддівську колегію у складі, визначеному Організаційним комітетом.

III. Програма та умови проведення заходу

Спартакіада проводиться протягом червня - листопада 2011 року у два етапи:

I етап - масові змагання у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади;

II етап - фінальні змагання у місті Києві з 14 видів спорту:

з легкоатлетичного кросу - 21 червня;

з міні-гольфу - 21 червня;

з городкового спорту - 21 червня;

з шахів - 1 - 3 жовтня;

з шашок - 7 - 9 жовтня;

з риболовного спорту - 17 вересня;

з міні-футболу (футзал) - вересень-жовтень;

з настільного тенісу - жовтень;

з плавання - 27 жовтня;

з боулінгу - 1 листопада;

з більярдного спорту ("Піраміда") - 3-5 листопада;

з більярдного спорту ("ПУЛ") - 17 листопада;

з стрільби кульової - 24 листопада.

Кожному учаснику змагань дозволяється брати участь у будь-яких видах фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагання, а також у фінальних змаганнях за програмою XV Спартакіади.

Змагання I етапу проводяться відповідно до цього Положення.

IV. Види змагань

1. Легкоатлетичний крос

Змагання особисто-командні. Склад команди: 12 учасників (6 жінок та 6 чоловіків).

Програма кросу:

забіги на 500 метрів у - жінок та 1000 метрів - у чоловіків.

Жінки і чоловіки беруть участь у трьох вікових групах:

I група - жінки до 35 років та чоловіки до 40 років;

II група - жінки до 45 років та чоловіки до 50 років;

III група - жінки старші 45 років та чоловіки, старші 50 років.

Командна першість визначається за сумою 12 кращих результатів, показаних учасниками у вікових групах серед жінок (6 учасниць) і чоловіків (6 учасників) разом. За I місце - 1 очко, за II місце - 2, за III місце - 3 і т. д. За невиставленого учасника нараховується останнє місце у підгрупі з найбільшою кількістю учасників плюс одне штрафне очко. Переможці в особистій першості визначаються серед жінок і чоловіків у 3-х вікових групах.

2. Міні-гольф

Змагання особисто-командні. Склад команд: 2 учасники (незалежно від статі). Система змагань визначається суддівською колегією перед початком змагань.

3. Городковий спорт

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 учасники (незалежно від статі). Змагання проводяться згідно зі спрощеними правилами городкового спорту України. Особисті змагання складаються з 2 турів:

I тур - кожен учасник повинен вибити 2 рази по 5 фігур;

II тур - зустрічаються 8 кращих учасників, які в I турі використали найменше биток для вибивання 10 фігур.

Система проведення особистих змагань у фінальній стадії, а також визначення переможців приймається суддівською колегією до початку змагань.

4. Риболовний спорт

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 учасники (незалежно від статі). Змагання з ловлі риби проводяться поплавковою вудкою з берега, час змагань - 3 години.

Учасники змагань повинні з собою мати оснащені поплавкові вудочки, прикорму, наживку, садок для риби, підсаку та стільчик.

Система командних змагань визначається суддівською колегією перед початком змагань. Особисті місця визначаються за вагою виловленої риби.

5. Шахи

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 учасники (незалежно від статі), чоловіки і жінки грають в одному турнірі. Час гри кожного учасника - 30 хвилин до повного закінчення партії. Час туру - одна година.

Особисті місця визначаються за найбільшою сумою набраних очок. У разі рівності кількості очок у кількох учасників місця визначаються за системою коефіцієнтів Бухгольця, результатом особистої зустрічі, кількістю перемог.

Команда переможець визначається за найбільшою кількістю очок, набраних гравцями команди. У разі рівності кількості очок перевага надається тій команді, яка має меншу суму місць, виборених учасниками команди, а якщо і такий показник рівний, то перемогу здобуває команда, учасник якої посів більш високе місце.

6. Шашки - 64

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 учасники (незалежно від статі), чоловіки і жінки грають в одному турнірі. Час гри кожного учасника - 15 хвилин до повного закінчення партії. За перемогу кожному учаснику нараховується 1 очко, нічия - 0,5, програш - 0 очок. Переможець визначається за найбільшою кількістю очок, набраних учасником у всіх турах.

Команда-переможець визначається за найбільшою кількістю очок, набраних гравцями команди. У разі рівної кількості очок перевага надається команді згідно з регламентом.

7. Міні-футбол (футзал)

Змагання командні. Склад команди: 10 учасників. Гра проводиться у два тайми по 12 хвилин кожний.

Система проведення змагань та визначення переможців приймається суддівською колегією перед початком змагань. Після закінчення змагань визначається кращий воротар, нападник та захисник.

8. Теніс настільний

Змагання особисто-командні. Склад команди: 3 учасники (2 чоловіки та 1 жінка). Всі зустрічі в командних змаганнях проводяться із п'яти партій до 11 очок кожна згідно з правилами змагань. Система командних змагань визначається суддівською колегією перед початком змагань. Особисті змагання проводяться за олімпійською системою.

9. Плавання

Змагання особисто-командні. У змаганнях беруть участь 4 плавці (3 чоловіки та 1 жінка). Кожний учасник змагається в індивідуальному номері програми (чоловіки - 50 м, жінки - 25 м вільним стилем). Естафета 4 х 25 вільним стилем. В естафеті беруть участь 3 чоловіки та 1 жінка. У разі неучасті команди в естафеті команді зараховуються штрафні очки (кількість команд, які брали участь у змаганнях з плавання, плюс одне очко).

Система проведення змагань та визначення переможців приймається суддівською колегією перед початком змагань.

10. Стрільба кульова

Змагання особисто-командні. Склад команди: 3 учасники (2 чоловіки та 1 жінка). Змагання проводяться з малокаліберної спортивної гвинтівки, вправа МГ-2 (3 + 10 пострілів, дистанція 50 метрів, з упору або з ременя). Команда - переможець зі стрільби кульової визначається за найбільшою сумою очок, що набрали всі учасники команди. У разі рівності очок місце команді визначається згідно з діючими правилами.

З метою забезпечення рівних можливостей для всіх учасників змагань стрільба виконується з гвинтівки та набоїв, що надаються організаторами змагань, згідно з жеребкуванням.

Переможці в особистому заліку визначаються серед перших 8-ми учасників (окремо серед чоловіків та жінок) після виконання фінальної серії (3 + 5 пострілів) за сумою основної та фінальної серій. У разі рівності результатів перевага надається тому учаснику, в якого більша фінальна серія.

Якщо неможливо визначити переможця, стрільба ведеться по одному пострілу до порушення рівності. Під час виконання фінальної серії на постріл надається 45 секунд.

11. Більярдний спорт "Піраміда"

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 учасники (незалежно від статі). Особисті змагання проводяться за олімпійською системою за міжнародними правилами змагань.

12. Більярдний спорт "Пул"

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 учасники (незалежно від статі). Особисті змагання проводяться за олімпійською системою за міжнародними правилами змагань.

13. Боулінг

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 учасники (незалежно від статі). Змагання проводяться за міжнародними правилами.

V. Учасники XV Спартакіади

До участі у фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змаганнях допускаються працівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України.

Команди виступають в єдиній спортивній формі. До складу команд включаються тільки працівники апаратів зазначених структур (згідно із заявками), які представляють (перед кожними змаганнями) особисті посвідчення даної організації мандатній комісії та суддівській колегії.

VI. Визначення переможців

Переможці масових спортивних змагань визначаються в особистому командному з видів спорту та комплексному заліку за результатами 7 обов'язкових (легкоатлетичний крос, стрільба кульова, плавання, теніс настільний, міні-футбол, шахи) та 5 видів спорту за вибором з 7 запропонованих (міні-гольф, шашки, риболовний спорт, боулінг, городковий спорт, більярд "Піраміда" і "Пул") видів програми Спартакіади.

Переможці в особистому заліку у змаганнях з легкоатлетичного кросу, тенісу настільного, плавання, кульової стрільби визначаються за кращим результатом окремо серед чоловіків та жінок.

У змаганнях з міні-гольфу, боулінгу, шахів, шашок, городкового спорту, риболовного спорту, більярду "Піраміда" і "Пул" визначаються переможці (I - III місця) незалежно від статі.

На змаганнях з ігрових видів спорту визначається кращий воротар, нападник і захисник з міні-футболу.

Команда-переможець з окремих видів спорту визначається за найменшою сумою місць команд, які брали участь у змаганнях.

Команді, яка посіла перше місце, нараховується 1 очко, за друге - 2 очка, за третє - три очка і т. д.

Місця команд з плавання в естафеті та окремо серед чоловіків (один) та жінок (одна) визначаються за кращим часом, що показали всі учасники (3 чоловіки та 1 жінка) з цих видів програми змагань.

Загальнокомандне місце за підсумками масових спортивних змагань визначається за найменшою сумою місць (очок), які набрали команди з видів спорту (7 - обов'язкових та 5 - за вибором).

У разі рівності суми місць у двох або декількох командах перевага надається команді, в якій брали участь керівники урядових органів та самостійних структурних підрозділів міністерства.

Якщо команди урядового органу, самостійного структурного підрозділу міністерства не беруть участі в одному з обов'язкових видів програми, то команді зараховуються штрафні очки відповідно до кількості команд, які брали участь у змаганнях, плюс одне очко.

VII. Нагородження

Учасники, які посіли I - III місця в особистому заліку, нагороджуються заохочувальними відзнаками Мінагрополітики України.

VIII. Фінансові витрати

Проведення спортивних змагань, оплата суддівства, нагородження переможців і призерів змагань, харчування учасників у фінальних змаганнях XV Спартакіади здійснюється за рахунок добровільних внесків підприємств, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України.

IX. Порядок і термін подання заявок

Попередні заявки на участь у змаганнях з різних видів спорту подаються Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій у письмовій формі до 16 червня 2011 року.

Заявки на участь у XV Спартакіаді подаються за формою згідно з додатком.

 

Директор Департаменту науково-освітнього
забезпечення АПВ та розвитку
сільських територій

І. М. Синявська

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
15.06.2011 N 243

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових змагань серед працівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України у XV Спартакіаді 2011 року

Синявська
Ірина Максимівна

- директор Департаменту науково освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій, голова Оргкомітету

Власенко
Марія Петрівна

- начальник відділу зайнятості сільської молоді Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій, заступник голови Оргкомітету

Лебідь
Федір Іванович

- голова Центрального галузевого спортивного клубу "Харчовик", секретар Оргкомітету (за згодою)

Члени Організаційного комітету:

Ахіджанов
Баграт Ратифікович

- директор Департаменту фінансово-кредитної політики

Гетя
Андрій Анатолійович

- директор Департаменту тваринництва

Демидов
Олександр Анатолійович

- директор Департаменту землеробства

Дмітрієв
Андрій Юрійович

- перший заступник генерального директора державного підприємства "Укрспирт"

Дроник
Віктор Сергійович

- голова Державного агентства рибного господарства

Карпенко
Лідія Олексіївна

- президент Спілки молочних підприємств України (за згодою)

Кваша
Сергій Миколайович

- директор Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

Попов
Володимир Ілліч

- голова правління Національної асоціації виробників м'яса та м'ясопродуктів України "Укрм'ясо" (за згодою)

Рішняк
Іван Миколайович

- голова правління Державної акціонерної компанії "Хліб України" (за згодою)

Сичевський
Микола Петрович

- директор Департаменту продовольства

Тимченко
Віктор Наумович

- президент асоціації "Українська асоціація виробників і переробників сої" (за згодою)

Хоменко
Валентина Олексіївна

- генеральний директор Української асоціації виробників тютюнових виробів "Укртютюн" (за згодою)

Шпак
Микола Васильович

- голова правління Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" (за згодою)

Ярчук
Микола Миколайович

- голова правління Національної асоціації цукровиків України "Укрцукор" (за згодою).

 

Директор Департаменту науково-освітнього
забезпечення АПВ та розвитку
сільських територій

І. М. Синявська

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали