ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 1666

Київ

Про проведення міжнародного спортивного заходу "Київський марафон - 2011"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418 та з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Федерації легкої атлетики міста Києва та ТОВ "Спорт Менеджмент Інтернешнл" щодо проведення в місті Києві 18 вересня 2011 року з 9.00 години до 16.00 години міжнародного спортивного заходу "Київський марафон - 2011" (далі - Захід), за маршрутом: вул. Хрещатик (напроти вул. Архітектора Городецького) в сторону Європейської площі по великому колу на вул. Грушевського - Музейний провулок - вул. Грушевського - вул. Хрещатик - Бессарабська площа, вул. Червоноармійська, вул. Ковпака.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення даного спортивного Заходу несе ТОВ "Спорт Менеджмент Інтернешнл".

3. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити координацію роботи структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити:

- охорону громадського порядку 18 вересня 2011 року під час проведення Заходу, а також охорону обладнання, технічних конструкцій на період монтажу/демонтажу;

- супроводження колони учасників марафону за маршрутом: вул. Хрещатик (напроти вул. Архітектора Городецького) в сторону Європейської площі по великому колу на вул. Грушевського - Музейний провулок - вул. Грушевського - вул. Хрещатик - Бессарабська площа, вул. Червоноармійська, вул. Ковпака;

- перекриття руху транспорту 18 вересня 2011 року з 05.00 годин до 18.00 годин на вул. Хрещатик від вул. Прорізної до вул. Інститутської та на вул. Архітектора Городецького від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик.

5. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої допомоги, а також супровід колон учасників марафону.

6. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видати дозвіл (ордер) на тимчасове порушення благоустрою під час підготовки та проведення Заходу з 05.00 годин до 18.00 годин на вул. Архітектора Городецького.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали