КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 823

Про проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Положення про проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України, від 11.07.2011.

1. Провести з 18 по 23 серпня 2011 року в м. Обухів, м. Буча, с. Лютіж (Вишгородський район), с. Щасливе (Бориспільський район) міжнародний юнацький турнір на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приурочений до 20-ї річниці незалежності України.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України (далі - оргкомітет), у складі, згідно з додатком 1.

3. Оргкомітету забезпечити координацію дій відповідальних виконавців щодо забезпечення організації і проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

4. Затвердити заходи з підготовки міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України (далі - заходи), (додаток 2).

5. Затвердити список відповідальних за прийом міжнародних делегацій для участі у міжнародному юнацькому турнірі на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченому до 20-ї річниці незалежності України, (додаток 3).

6. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення), головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, обласним організаціям та установам забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є. А.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 

Додаток 1
до розпорядження Київської обласної державної адміністрації
05.08.2011 N 823

СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України

Москаленко
Ярослав Миколайович

- перший заступник голови облдержадміністрації, голова оргкомітету

Головін
Євгеній Анатолійович

- заступник голови облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

Тютюн
Олександр Якович

- голова Київської обласної федерації футболу, секретар оргкомітету (за згодою)

Члени організаційного комітету

Бутник
Віктор Григорович

- начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

Гринчук
Галина Миколаївна

- головний державний санітарний лікар Київської області

Доценко
Олег Михайлович

- заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації

Заславський
Михайло Віталійович

- голова Києво-Святошинської райдержадміністрації

Мазуркевич
Ярослав Іванович

- начальник управління інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

Мельник
Володимир Олександрович

- Обухівський міський голова (за згодою)

Подолянець
Ігор Іванович

- виконуючий обов'язки начальника управління культури і туризму облдержадміністрації

Приходько
Олександр Олексійович

- голова Вишгородської райдержадміністрації

Рафальський
Ігор Олексійович

- голова Обухівської райдержадміністрації

Ременник
Олег Ісакович

- начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Сапко
Костянтин Васильович

- начальник Головного управління МВС України в Київській області (за згодою)

Сапожко
Ігор Васильович

- Броварський міський голова (за згодою)

Стеценко
Володимир Григорович

- начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

Туркевич
Орест Богданович

- начальник Головного управління МНС України в Київській області (за згодою)

Федорук
Анатолій Петрович

- Бучанський міський голова (за згодою)

Федорчук
Анатолій Соловйович

- Бориспільський міський голова (за згодою)

Шевченко
Олександр Олександрович

- голова Бородянської райдержадміністрації.

 

Заступник керівника
апарату адміністрації

Р. М. Гусєв

 

Додаток 2
до розпорядження Київської обласної державної адміністрації
05.08.2011 N 823

ЗАХОДИ
з підготовки та проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України

Головам Вишгородської, Бориспільської райдержадміністрацій, Бучанському, Обухівському міським головам, управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації спільно з Київською обласною федерацією футболу

1. Провести у м. Обухів, м. Буча, с. Лютіж (Вишгородський район), с. Щасливе (Бориспільський район) міжнародний юнацький турнір на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приурочений до 20-ї річниці незалежності України.

18 - 23 серпня 2011 року.

Головам Вишгородської, Бородянської, Обухівської, Києво-Святошинської райдержадміністрацій, Бучанському, Обухівському, Бориспільському, Броварському міським головам

2. Забезпечити зустріч, розміщення, харчування, проїзд до місць проведення змагань іноземних спортивних делегацій в кількості 20 осіб, організацію екскурсій та культурної програми на час проведення змагань.

18 - 23 серпня 2011 року.

Обухівському міському голові, голові Обухівської райдержадміністрації, управлінню культури і туризму облдержадміністрації

3. Розробити сценарний план та провести у м. Обухів урочисте відкриття міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

19 серпня 2011 року.

Бучанському міському голові, управлінню культури і туризму облдержадміністрації

4. Розробити сценарний план та провести у м. Буча урочисте закриття міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці Незалежності України.

23 серпня 2011 року.

Обухівському міському голові, голові Обухівської райдержадміністрації, Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації

5. Забезпечити участь глядачів на урочистому відкритті турніру у м. Обухів з числа учнівської молоді в кількості 1 тис. осіб.

19 серпня 2011 року.

Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення)

6. Забезпечити делегації районів, міст обласного значення у кількості 50 осіб для участі у церемонії урочистого закриття у м. Буча міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

23 серпня 2011 року.

Головному управлінню економіки облдержадміністрації

7. Забезпечити по два комплекти прапорів міжнародних делегацій, національні гімни та необхідну кількість перекладачів з іноземних мов країн-учасниць, для використання під час проведення урочистих церемоній міжнародного турніру та змагань.

18 - 23 серпня 2011 року.

Державному закладу "Київська обласна санітарно-епідеміологічна станція"

8. Забезпечити санітарно-гігієнічний контроль в місцях, відведених в установленому порядку для харчування, під час проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

18 - 23 серпня 2011 року.

Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації

9. Забезпечити медичне обслуговування під час проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

18 - 23 серпня 2011 року.

Управлінню інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

10. Розробити проект інформаційного банера про проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України, забезпечити присутність представників засобів масової інформації під час проведення турніру та висвітлити даний захід в засобах масової інформації.

18 - 23 серпня 2011 року.

Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення)

11. Розмістити в містах та районах області інформаційний банер про проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

до 10 серпня 2011 року.

Управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

12. Забезпечити нагородну атрибутику для нагородження переможців, призерів та учасників міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

23 серпня 2011 року.

Головному управлінню МВС України в Київській області

13. Забезпечити громадський порядок в місцях проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

18 - 23 серпня 2011 року.

Головному управлінню МНС України в Київській області

14. Забезпечити пожежну безпеку в місцях проведення міжнародного юнацького турніру на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченого до 20-ї річниці незалежності України.

18 - 23 серпня 2011 року.

 

Заступник керівника
апарату адміністрації

Р. М. Гусєв

 

Додаток 3
до розпорядження Київської обласної державної адміністрації
05.08.2011 N 823

СПИСОК
відповідальних за прийом міжнародних делегацій для участі у міжнародному юнацькому турнірі на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації "Україна очима дітей", приуроченому до 20-ї річниці незалежності України

Міжнародна делегація (країна)

Кількість осіб

Відповідальні за прийом делегації

Республіка Хорватія

20 - 25

Бучанська міська рада

Республіка Польща

20 - 25

Обухівська райдержадміністрація

Китайська народна республіка

20 - 25

Вишгородська районна адміністрація

Російська федерація (Ленінградська область)

20 - 25

Бородянська райдержадміністрація

Республіка Білорусь (Мінська область)

20 - 25

Обухівська міська рада

Російська федерація (Московська область)

20 - 25

Києво-Святошинська райдержадміністрація

Російська федерація (Ростовська область)

20 - 25

Бориспільська міська рада

Республіка Білорусь (Гомельська область)

20 - 25

Броварська міська рада

 

Заступник керівника
апарату адміністрації

Р. М. Гусєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали