ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.09.2011 р. N 507

Про проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці

Відповідно до законів України "Про охорону праці", "Про місцеві державні адміністрації", наказу Держнаглядохоронпраці від 26 січня 2005 року N 15 "Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за N 231/10511, з метою забезпечення належного рівня проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці:

1. Утворити комісію з перевірки знань з питань охорони праці заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів міст обласного значення, виконання службових обов'язків яких пов'язано із забезпеченням безпечних і нешкідливих умов праці, у складі згідно з додатком.

2. Затвердити тематичний план і програму проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів міст обласного значення на базі ДП "Вінницький експертно-технічний центр", що додається.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення:

3.1. Забезпечити направлення на навчання заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів міст обласного значення, виконання службових обов'язків яких пов'язано з охороною праці та промисловою безпекою, в період з 17 по 20 жовтня 2011 року.

3.2. До 1 грудня 2011 року утворити відповідні комісії з перевірки знань з питань охорони праці при райдержадміністраціях, міських радах міст обласного значення, до складу яких включити фахівців управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області і управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області.

3.3. Забезпечити проведення навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів суб'єктів господарювання, які віднесені до сфери управління райдержадміністрації, міської ради, передбачивши кошти на ці цілі при формуванні місцевих бюджетів.

4. Рекомендувати управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області (Олійник М. П.) клопотати перед виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України щодо здійснення оплати навчання заступників керівників райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації

І. Мовчан

 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
23.09.2011 р. N 507

СКЛАД
комісії з перевірки знань з питань охорони праці заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів міст обласного значення, виконання службових обов'язків яких пов'язано із забезпеченням безпечних і нешкідливих умов праці

МОВЧАН
Іван Михайлович

- перший заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

КОВАЛЬ
Анатолій Дмитрович

- начальник управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, заступник голови комісії (за згодою)

СТЕФАНКОВ
Микола Ілліч

- головний державний експерт з умов праці Вінницької області, заступник голови комісії

БАБІЙ
Тетяна Федорівна

- перший заступник начальника управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації

БОКОВЕЦЬ
Володимир Андрійович

- заступник начальника управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області (за згодою)

ЗАЙЦЕВА
Валентина Григорівна

- головний державний санітарний лікар області (за згодою)

ЗАПОРОЖАН
Андрій Вікторович

- заступник голови Федерації профспілок Вінницької області (за згодою)

НІКОЛАЄВ
Олександр Геннадійович

- директор ДП "Вінницький експертно-технічний центр" (за згодою)

ОБОРОНЧУК
Сергій Анатолійович

- начальник Територіальної державної інспекції праці у Вінницькій області (за згодою)

ОЛІЙНИК
Михайло Петрович

- начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області (за згодою)

РИХЛІЦЬКИЙ
Ігор Анатолійович

- начальник управління Держтехногенбезпеки України у Вінницькій області (за згодою)

ЦИМБАЛЮК
Григорій Іванович

- головний страховий експерт управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області (за згодою).

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
23.09.2011 р. N 507

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН І ПРОГРАМА
проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів міст обласного значення на базі ДП "Вінницький експертно-технічний центр"

N
з/п

Тема

Кількість годин

Примітка

1.

Законодавство про охорону праці. Основні положення Закону України "Про охорону праці"

6

 

2.

Законодавство про працю

2

 

3.

Психологія безпеки праці. Організація роботи з охорони праці на різних організаційних рівнях

1

 

4.

Атестація робочих місць за умовами праці: практика проведення та застосування. Соціальний захист осіб, які працюють у несприятливих умовах

2

 

5.

Вибухонебезпечне виробництво та вибухозахист

2

 

6.

Пожежна безпека

2

 

7.

Електробезпека

2

 

8.

Гігієна праці та виробнича санітарія. Медичні огляди

2

 

9.

Надання першої медичної допомоги потерпілим при нещасних випадках

1

 

10.

Організаційно-технічні заходи щодо профілактики, попередження, локалізації та ліквідації наслідків техногенних аварій та катастроф на об'єктах підвищеної небезпеки.

4

 

11.

Перевірка знань

6

 

 

Всього

30

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали