Про проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 9 серпня 2011 року N 324

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
17 серпня 2011 р. за N 40/1482

Керуючись статтею 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законами України "Про державну підтримку малого підприємництва", "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", на виконання заходів Комплексної програми розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2011 - 2012 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.02.2011 N 8, з метою підтримки місцевих товаровиробників:

1. Затвердити Положення про Порядок проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників (додається).

2. Головному управлінню економіки Запорізької обласної державної адміністрації:

2.1. забезпечити проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників;

2.2 підготувати узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження голові облдержадміністрації до 30.12.2011.

3. Управлінню у справах преси та інформації Запорізької обласної державної адміністрації:

3.1. забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо організації та проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників;

3.2. запропонувати місцевим телеканалам організувати та провести на обласному рівні інтерактивне голосування брендів (торгових марок) продукції місцевих товаровиробників.

4. Головам райдержадміністрацій організувати роботу щодо проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників.

5. Рекомендувати міським головам міст обласного значення забезпечити виконання пункту 4 цього розпорядження.

6. Запропонувати Асоціації громадських організацій Запорізької області "Агенція регіонального розвитку "ПРІОРИТЕТ" взяти участь в організації проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Гончарука П. А.

8. Розпорядження набирає чинності з моменту офіційного оприлюднення.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. О. Литвин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
09.08.2011 N 324

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
17 серпня 2011 р. за N 40/1482

ПОЛОЖЕННЯ
про Порядок проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників

1. Загальні положення

1.1. Положенням про Порядок проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників (далі - Конкурс) визначається процедура підготовки та проведення Конкурсу.

1.2. Конкурс проводиться з метою сприяння розвитку регіонального ринку кращих товарів місцевого виробництва, посилення їх конкурентоспроможності, популяризації та просування товарів місцевого виробництва на національний, міжнародний рівень.

1.3. Організаторами Конкурсу є Головне управління економіки Запорізької обласної державної адміністрації та Асоціація громадських організацій Запорізької області "Агенція регіонального розвитку "ПРІОРИТЕТ".

1.4. Проведення Конкурсу забезпечує Конкурсна комісія з відбору кращих локальних брендів (торгових марок) продукції місцевих товаровиробників (надалі - Конкурсна комісія), склад якої затверджується головою Запорізької обласної державної адміністрації.

Конкурсну комісію очолює заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації відповідно до функціонального розподілу обов'язків. У разі відсутності голови Конкурсної комісії його обов'язки виконує заступник.

До складу Конкурсної комісії можуть входити представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, депутати Запорізької обласної ради. У разі необхідності голова Конкурсної комісії може вносити пропозиції про зміни у складі Конкурсної комісії.

Організацію діяльності Конкурсної комісії забезпечує її секретар, веде протоколи засідань Конкурсної комісії.

1.5. Право брати участь у Конкурсі мають суб'єкти малого підприємництва Запорізької області.

1.6. На Конкурс може бути представлений бренд (торгова марка) для всієї продукції учасника Конкурсу або на конкретний товар учасника Конкурсу.

2. Основні завдання Конкурсу

2.1. Підтримка місцевих товаровиробників, що проводять цілеспрямовану політику по створенню або вдосконаленню власних брендів (торгових марок) й їхньому застосуванню.

2.2. Стимулювання суб'єктів малого підприємництва до підвищення конкурентоспроможності продукції власного виробництва.

2.3. Створення високої репутації локальних брендів (торгових марок) підприємств незалежно від організаційно-правових форм і форм власності і фізичних осіб - підприємців Запорізької області, що виробляють і представляють якісні товари на ринках.

2.4. Популяризація через обласні засоби масової інформації локальних брендів (торгових марок), які будуть визнані переможцями Конкурсу.

3. Основні критерії визначення переможців Конкурсу

3.1. Суб'єкт малого підприємництва має потенціал для розвитку, спроможний розширяти виробництво, виробляти нові види продукції та створювати нові робочі місця.

3.2. Кількість нових видів продукції (товарів), виробництво яких розпочато у 2010 році та у I півріччі 2011 року.

3.3. Наявність державних або місцевих нагород, подяк, грамот за участь у суспільному житті району/міста тощо.

3.4. Участь суб'єкта малого підприємництва у конкурсах, виставкових заходах, ярмарках тощо.

4. Подання документів для участі у Конкурсі

4.1. Документи на участь у Конкурсі надсилаються до 30.08.2011 Головному управлінню економіки Запорізької обласної державної адміністрації за адресою: 69107, м. Запоріжжя, проспект Леніна, 164.

4.2. Для участі суб'єктів малого підприємництва у Конкурсі подаються наступні документи:

інформація про відповідність діяльності суб'єкта малого підприємництва та/або продукції, що виробляється, критеріям, зазначеним у пункті 3 цього Положення;

інформацію про бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників за формою згідно з додатком.

4.3. Подані документи реєструються у Головному управлінні економіки Запорізької обласної державної адміністрації та передаються Конкурсній комісії.

5. Визначення переможців Конкурсу

5.1. Переможці Конкурсу визначаються Конкурсною комісією після проведення на місцевому телеканалі інтерактивного голосування брендів (торгових марок) продукції місцевих товаровиробників, які будуть подані суб'єктами малого підприємництва на Конкурс.

5.2. Рішення Конкурсної комісії приймається шляхом підрахунку голосів, отриманих за результатами інтерактивного голосування за кожен бренд (торгову марку).

5.3. Результати інтерактивного голосування оформлюються протоколом, який підписує голова і секретар Конкурсної комісії та висвітлюються у місцевих засобах масової інформації.

5.4. При рівному розподілі голосів інтерактивного голосування за кожен бренд (торгову марку) вирішальним є голос голови Комісії.

5.5. Переможці Конкурсу, визначені за підсумками інтерактивного голосування, нагороджуються Грамотами Запорізької обласної державної адміністрації, а також інформація із зображеннями кращих локальних брендів продукції місцевих товаровиробників розміщується у календарях на 2012 рік, у кількості не менш 1000 штук.

Календарі на 2012 рік кращих локальних брендів продукції місцевих товаровиробників розробляються та випускаються відповідно до підпункту 4.4.1.1.2 заходів Комплексної програми розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2011 - 2012 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.02.2011 N 8.

Переможці конкурсу відзначаються на урочистому заході з нагоди святкування річниці Запорізької області у 2011 році.

 

Заступник керівника апарату
обласної державної адміністрації,
начальник оргвідділу

В. Г. Кархачов

 

Додаток
до Положення про Порядок проведення обласного конкурсу на кращі локальні бренди (торгові марки) продукції місцевих товаровиробників

Інформація про локальні бренди (торгові марки) місцевих товаровиробників

П. І. Б. керівника підприємства або фізичної особи - підприємця (повністю)

Назва підприємства (організації) та адреса, контактний телефон підприємства

Продукція, що виробляється відповідними суб'єктом малого підприємництва

Назва бренду (торгової марки) продукції, що виробляється (якщо така наявна)

Кількість нових видів продукції (товарів), виробництво яких розпочато у 2010 році та у I півріччі 2011 року

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

Підпис суб'єкта малого підприємництва _____

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали